שירותי מוסך

תיקון גירים

תיקון גירים במוסך ניסים

תיקון כל סוגי הגירים על ידי אנשי מקצוע

הגיר שלנו, הוא זה שמאפשר לנו, או לרכב שלנו להחליף הילוכים בזמן הנסיעה. כולנו מתבאסים כאשר משהו ברכב שלנו מתקלקל ולא עובד וכמובן, כאשר מדובר בגיר.

אבל אין באמת סיבה להתבאס או להצטער, מוסך מוטי מציע שירות תיקון גירים על ידי אנשי מקצוע מעולים, המוסמכים ומוכשרים לעבודה במחירים מעולים ובזמן טיפול מהיר, כך שתוכלו לחזור ולהשתמש ברכב שלכם בצורה תקינה ובטיחותית, בזמן מהיר ובאיכות עבודה מעולה.

שירותי מוסך

תיקון גירים לכל סוגי הרכבים

במוסך מוטי, מתמחים בתיקון גירים ל DSG לכל סוגי הרכבים וברמה הגבוהה ביותר. גיר ה DSG הינו גיר מתקדם המשלב שתי מערכות, מערכת הילוכים ידנית, המוכרת והידועה לנו ובנוסף, מערכת מצמדים, חדשה ומתוחכמת, המאפשרת לנו חווית נסיעה טובה יותר ושני אלה יחד, מרכיבים את גיר ה DSG.

היתרון הגדול של גיר ה DSG  בהשוואה לתיבות אוטומטיות רבות המכילות 4 הילוכים ברכבים יותר ישנים וכיום (5 הילוכים). בגיר DSG לרוב יהיו 6-7 הילוכים ויותר. הגיר מנוהל על ידי מחשב שמאפשר לו לנצל את היכולות שלו בצורה מקסימלית ובכך לתת לנו מקסימום יכולות, במינימום ניצול דלק.

האתגר בגיר מסוג זה, הוא המיומנות והניסיון שנדרשת לטובת תיקון שלנו. אנחנו במוסך ניסים, מתמחים בכל סוגי הגירים וגם בגיר מסוג DSG. כך שלא משנה מה יש לכם ואיזה סוג גיר יש ברכב שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שבמוסך ניסים, הגיר שלכם בידיים טובות ומקצועיות.

לקבלת הצעת מחיר לתיקון הגיר שלכם או לתיקון וטיפול ברכב שלכם בנושאים אחרים, נשמח אם תפנו אלינו טלפונית, או שתשאירו לנו פרטי יצירת קשר באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם למתן שירות מקצועי, מענה על כל שאלה והצעות מחיר רלוונטיות, לסוג הטיפול או התיקון שאתם זקוקים לו.

החלפת תושבת גיר אחורי מאזדה 6

החלפת תושבת גיר אחורי מאזדה 3

תיקון גירים רובוטיים

קולר גיר מאזדה 3

קולר גיר מאזדה 3

השאירו פרטים ונצור אתכם קשר בהקדם!