שיפוץ והחלפת סטרטרים

סטרטר – המניע של הרכב שלכם

אם קמתם היום בבוקר, יצאתם מהבית, נכנסתם לרכב ורציתם להניע אותו כדי לנסוע לעבודת יומכם ולא הצלחתם כי הרכב לא מניע. בטח תחשבו שמדובר בבעיה במצבר ותתחילו לחפש כבלים ואנשים טובים, שיסייעו לכם להניע את הרכב.

בניגוד להנחה הבסיסית בה כולנו חוטאים, כאשר הרכב לא מניע, לא תמיד מדובר בתקלה במצבר. לעיתים קרובות (הרבה יותר ממה שחושבים), הבעיה בהנעה נובעת דווקא מתקלה בסטרטר שלכם.

בניגוד למצבר, שידוע בבעייתיות שלו וברגישות שלו, כך שכולם יודעים מיד מה לעשות ואיך לטפל בו, הסטרטר, אחד החלקים הכי משמעותיים ברכב שלכם, הוא חלק פחות מטופל, מוכר או ידוע.

לטובת תחזוקה וטיפול בסטרטר שלכם, אנחנו במוסך מוטי ניסים, מציעים שירותי שיפוץ והחלפת סטרטרים.

סטרטר לרכב – טיפול מקצועי על ידי מומחה

הסטרטר, או המתנע בעברית, הוא רכיב ההתנעה של הרכב. הוא מחובר ישרות למצבר של הרכב שלכם וממנו, הוא גם מקבל את החשמל שלו.

תפקיד הסטרטר הוא להפעיל את הרכב שלכם. בסיבוב המפתח, או בלחיצה על כפתור ההתנעה ברכבים חדשים, הסטרטר מחבר בין החשמל במצבר לרכב, ובעצם מפעיל אותו ודואג שיתחיל לעבוד בצורה מהירה וחלקה.

אז איך הוא עובד? עם הפעלת הרכב שלכם (בכל דרך בה הוא מופעל), הסטרטר שולח פקודה למצבר ומעביר ממנו ואליו מתח חשמלי. על ידי העברה של מתח חשמלי אליו. הסטרטר פועל, מסובב את המנוע ובעצם, מאפשר לו את הכוח הנדרש, לתחילת פעילות של הרכב. הוא פעיל רק עד שהמנוע כבר עובד וטעון במספיק מתח חשמלי, כדי להמשיך בכוחות עצמו, וכאן, הוא בעצם מילא את תפקידו וחוזר לנוח, עד ההתנעה הבאה של הרכב שלכם.

טיפול מקצועי בסטרטר של הרכה שלכם

אצלנו במוסך מוטי ניסים, תוכלו לקבל שירות מקצועי לטיפול בסטרטר שלכם, שכמו שהבנו, בלעדיו, הרכב שלכם פשוט לא יידלק. במוסך שלנו, נוכל בצורה מקצועית, לאבחן אם בעיית ההתנעה אכן נוסעת מהסטרטר, או לחילופין מהקודן או מהמצבר, ובמידה ואכן מדובר בבעיית סטרטר, נדע לטפל בו או להחליף אותו, כך שתוכלו לחזור ולהניע את הרכב שלכם, כמה שיותר מהר.

השאירו פרטים ונצור אתכם קשר בהקדם!