שירותי מוסך

מצברים

החלפת מצברים מקצועית לרכב שלכם

מהו המצבר?

החלק הנקרא מצבר ברכב שלכם, הוא זה שאחראי לכל לתפקוד המלא של כל מערכות החשמל ברכב שלכם. ללא מצבר, הרכב לא יפעל מכיוון שלא יהיה בו חשמל, ההכרחי לתפקוד הבסיסי ביותר שלו. בלי מצבר, הרכב שלכם כלל יונע ולא תוכלו להנות ממנו.

בחירת מצבר לרכב שלכם

במקרה בו קמתם בבוקר, נכנסתם לרכב, ניסיתים להניע אותו וגיליתם לצערכם הרב, שהרכב אינו מניע, כנראה שיש לכם בעיה במצבר.

ייתכן ומדובר רק במקרה בו המצבר התרוקן וצריך פשוט למלא אותו באמצעות חיבור למצבר נייד, או חיבור לרכב אחר באמצעות כבלים (תמיד יש אנשים טובים בדרך שישמחו לעזור לכם, או שתוכלו להיעזר בעמותת ידידים, המרכזת מתנדבים בכל הארץ לסיוע במקרה שנתקעתם בדרך).

אך ייתכן והגעתם למצב, בו המצבר שלכם אינו תקין ומצריך החלפה או תיקון במוסך מקצועי על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום המצברים.

טיפול 10000 בראשון לציון
שירותי מוסך

אז איך תתאימו מצבר לרכב שלכם ואיך תחליפו אותו? 

אתם בדרך למשרד לדייט מבטיח או אפילו לטיול משפחתי והרכב היקר והחשוב שלכם פתאום החליט שהוא התעייף, זהו, הוא שבק חיים וכלל לא רוצה להתעורר, זאת למרות שניסיתם להפעיל אותו כמדי בוקר.

מה עושים עכשיו? קודם כל חשוב להירגע ולא להיכנס ללחץ. אם בעבר הייתם צריכים להגיע למוסך על מנת להחליף את המצבר של הרכב, כיום הפתרון ממש פשוט וקל, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר לבעל מקצוע שמגיע עד אליכם להתקין לכם מצבר חדש היכן שלא תהיו. אמנם מדובר בתוספת של עלות סמלית אך השירות הזה יחסוך לכם עלויות של הזמנת הגרר וחיסכון בזמן – תוך זמן קצר אתם יכולים להמשיך בדרככם.

כמובן שעדיין תוכלו לבחור להגיע למוסך ולבצע את ההחלפה שם, אך קחו בחשבון שבמקרה כזה, תצטרכו לגרור את הרכב למוסך ולשלם על כך את עלותך הגרירה.

מוסך מוטי ניסים, מציע לכם שירותי טיפול בדרכים ומגיע עד אליכם להחלפת מצבר במקום או להפעלתו בכדי שיוכל להגיע עד למוסך להמשך הטיפול. לפרטים ומידע נוסף, תמיד תוכלו ליצור עמנו קשר ולקבל את כל המידע הנדרש בנוגע להחלפת או תיקון מצברים, במוסך המקצועי של מוטי ניסים בראשון לציון.

השאירו פרטים ונצור אתכם קשר בהקדם!