שירותי מוסך

מכונאות כללית

בחירת מוסך איכותית לרכב שלכם

אנשים רבים, אינם יודעים איך לבחור מוסך לרכב שלהם ובצדק. כמות המוסכים שניתן למצוא באזור המרכז, היא עצומה. כל מוסך מציג את עצמו כטוב ביותר, עם מבצעים מיוחדים ובסוף, מי שלא מגיע מהתחום, לא באמת יידע לומר, אם המוסך ששמעתם עליו, הוא שנתקלתם בו, הוא מוסך איכותי ומומלץ.

יש לנו המלצות וטיפים עבורכם

אז מה עושים כשמחפשים מקום שמספק שירותי מכונאות לכל סוגי הרכבים?

מתייעצים, בודקים ומקבלים החלטה הגיונית בהתאם לממצאי הבדיקות שלכם.

שירותי מוסך

רישוי מוסכים –  לפני הכל, בדקו כי למוסך שאתם מתעניינים בו יש תעודת מוסך מורשה. לכל מוסך בארץ, המטפל ברכבים, חייבת להיות תעודה בתוקף של מוסך מורשה שבעצם מאפשרת למוסך לספק שירותי מכונאות כללית לכל הרכבים. ללא תעודה זו, יכולה להרגיע אתכם כי המוסך עבר את הבדיקות כי אנשי המקצוע בו הינם מוסמכים לטיפול טכני ברכבים

  1. התמחות ומקצועיות – רישוי מוסך, אינו מספק כדי לטפל ברכב שלכם. מעבר לתעודה הרשמית של הרישוי. כדאי שלמוסכניק שמטפל ברכב שלכם, יהיו תעודות הכשרה נוספות ובעדיפות, לכמה שיותר. קיימות כיום תעודות רבות והכשרות רבות, אותן ניתן לעבור בתחום זה ואם אתם מחפשים מוסך שיטפל לכם ברכב, כדי שבמוסך הזה, יהיו אנשים המוסמכים לטיפול במכונאות רכב, בחשמלאות רכב, במערכות מיזוג אוויר לרכב וכן, הכשרה לביצוע דיאגנוסטיקה לרכב שלכם, אשר יכולה לחסוך לכם זמן רב וכסף כמובן.
  1. המלצות – בקשו לקבל המלצות על המוסך שאתם מתעניינים בו. קבלת המלצות מאנשים שאתם מכירים, היא הדרך הטובה ביותר להיות רגועים בבחירת מוסך. המלצה אישית היא האינדיקציה הטובה ביותר לאיכות של מוסך. במידה ותרצו, נשמח לתת לכם המלצות שאנחנו קיבלנו מלקוחות על מוסך מוטי ניסים, כך שתשאירו אצלינו את הרכב ותהיו רגועים

במוסך מוטי ניסים בראשון לציון, תקבלו את כל התנאים האלה ויותר. רשימת התעודות על הקיר ארוכה, הניסיון שנצבר במשך השנים עושה את שלו ברמת המומחיות ויש לנו לקוחות רבים שמטפלים ברכב שלהם רק אצלינו ולא סתם. רוצים לדעת יותר? מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם כל מידע שתרצו לדעת עלינו.

בדיקת מזרקים למנוע דיזל

בדיקת מזרקים למנוע דיזל

השאירו פרטים ונצור אתכם קשר בהקדם!