שירותי מוסך

טיפולים

תחזוקה בריאה ונכונה לרכב שלכם, שומרת עליו ועליכם!

הקפדה על טיפולים בזמן הנכון, במקומות מורשים לכך (אך ורק במוסכים רשמיים בעלי הסמכות רשמיות מתאימות לביצוע טיפולים לרכב), יאפשר לכם לשמור על הרכב שלכם תקין לאורך זמן רב יותר וכמובן, ישמור על בטיחות הנסיעה שלכם ושל יתר המשתמשים ברכב שלכם.

שגרת טיפולים בהתאם להוראות היצרן, חייבת לכלול את כל הטיפולים הנדרשים בתדירות בהתאם להנחיות וכמובן, ביצועם אך ורק על ידי הידיים מקצועיות ביותר. כאלה שידעו לבצע את העבודה בצורה מקצועית ונכונה.

מתי צריך לבצע טיפול לרכב שלכם?שירותי מוסך

טיפול עשרת אלפים, הוא מושג הקיים בעולם הרכב מזה שנים רבות. בעבר, בכל הרכבים, הייתה נדרשת תחזוקה מדי 10,000 קילומטרים. לאחר כל הגעה למכסה זו, היה צורך להכניס את הרכב לטיפול ייעודי, לבדיקה ולתחזוקה.

כיום, הרכבים החדשים והדגמים החדשים בשוק הרכב, בזכות התקדמות הטכנולוגיה ושיפור הרכבים היוצאים לשוק,  תדירות רמת התחזוקה השתפרה פלאים ולרוב, המלצת יצרני הרכב היא להכניס את הרכב לטיפול ובדיקה סדרתיים רק מדי 15,000 קילומטר. ישנם בשוק אפילו רכבים מתקדמים במיוחד, אשר בהם התדירות המומלצת לביצוע טיפול, היא אחת ל-20,000 ק"מ. ישנם גם דגמים בודדים, איתם יש צורך בהגעה למוסך מוסמך רק אחרי 30,000 ק"מ.

נשמעים להוראות היצרן ושומרים על הרכב שלכם

הדרך הטובה ביותר לשמור על עצמכם בזמן הנסיעה ועל הרכב שלכם, היא פשוט להישמע להוראות היצרן בהתאם לדגם הספציפי שלכם. כאשר, חשוב מאוד להימנע מדחיינות (ובואו נודה על האמת, כולנו דוחים סידורים), ולהגיע לטיפול שלכם בזמן. כן, להמשך נסיעה ללא ביצוע טיפול, גם אם לא מרובה, יש השפעה על הרכב שלכם ועל תחזוקתו וזה, סיכון שאתם לא רוצים לקחת.

לאחר שהבנתם מהי התדירות המומלצת לביצוע טיפול לרכב שלכם,  מומלץ אפילו להקדים ולהגיע למוסך עוד לפני שהגעתם למכסה הנדרשת עד לביצוע טיפול. אם היצרן של הרכב שלגם, בדגם הספציפי הזה, ממליץ לכם על טיפול אחת ל 20,000 קילומטר, בואו אלינו כבר בקילומטר ה 18,000 ותוכלו להיות רגועים, שהרכב שלכם מטופל בזמן ובצורה הטובה ביותר עבורו ועבורכם.

השאירו פרטים ונצור אתכם קשר בהקדם!