שירותי מוסך

שירותי המוסך שלנו

כאן במוסך מוטי ניסים בראשון לציון, תוכלו לקבל את כל שירותי המוסך שתצטרכו והכל, במקום אחד!

נשמח לספר לכם עליהם, לתת מידע מלא על כל אחד מהטיפולים שאנו מציעים וכמובן, לשתף אתכם בכל ההישגים וההכשרות שעברנו בדרך לכאן.

לפני הכל, חשוב לנו שתדעו, כי כל אחד מהשירותים שאנו מציעים לכם, הלקוחות שלנו, הם לאחר לימוד מקצועי מקיף, הכשרה מתאימה וכמובן, קבלת אישור רשמי לעסוק בהן. אנו מציעים אך ורק שירותים, אשר הוסמכנו אליהם בצורה פורמלית, התנסינו בהם ואנו מרגישים ביטחון מלא, להציע אותם ולבצע אותם, על הצד הטוב ביותר עבורכם ועבור הרכב שלכם.

מגוון השירותים אותם תוכלו לקבל במוסך מוטי ניסים:

  1. מיזוג אוויר לרכב – אנו מציעים שירותי ניקוי מזגנים, הוספת גז למזגן של הרכב שלכם, טיפול בתקלות שונות ברמות שונות וכמובן, החלפת מערכת המיזוג במלואה, במידת הצורך. אני מחזיק בתעודת הסכמה מקצועית מלאה לטיפול במיזוג רכב ממונע ואשמח לספק לכם שירות מלא בעולם זה בצורה מקצועית, אחראית ואיכותית.
  2. דיאגנוסטיקה לרכב – רכבים הם עניין לא פשוט להבנה. אמנם ברכבים המאוד חדשים, יש נורות המסמנות לנו אם יש בעיה ברכב והיכן הבעיה ממוקמת, אך גם אז, לא תמיד באמת ניתן לדעת היכן הבעיה. לקוחות רבים מגיעים אלינו, לאחר ביקורים במוסכים שונים, או לאחר בדיקות של אנשי מקצוע שונים, ללא אבחנה מדויקת לבעיה ממנה סובל הרכב.

אנחנו במוסך מוטי ניסים, נשמח לקבל את האתגר של אבחון וביצוע דיאגנוסטיקה מלאה לרכב שלכם. למצוא את מקור הבעיה וכמובן, להציע לכם את שירותינו בטיפולה על הצד הטוב ביותר.

אצלינו במוסך מוטי ניסים, תוכלו לקבל שירותי דיאגנוסטיקה מקצועיים וחדשניים לרכבים החדשים שלכם, ברמת מקצועיות גבוהה, בהבנה מעמיקה של הטכנולוגיות החדשות והחדשניות ביותר ומתוך הכרות מעולה, עם כל דגמי הרכבים. כן, גם עם הדגמים שיצאו רק השנה.

שירותי מוסך
שירותי מוסך

3. טיפולים לרכב – כל כלי חשמלי או ממונע, זקוק לתחזוקה נאותה. במקרה של רכב, ביצוע טיפולים ותחזוקה נאותה לרכב, בהתאם להוראות היצרן והבטיחות הנדרשת, הם עניין מציל חיים וכן, שומרים על ערך הרכב שלכם. בואו אלינו לביצוע הטיפולים שלכם ולא תתחרטו!

4. חשמלאות רכב – בחירה במוסך מוטי לביצוע חשמלאות רכב לרכב שלכם, היא הבחירה המקצועית ביותר. אנו במוסך מוטי, בעלי תעודות הסמכה רשמיות ותעודות אומן, בתחום חשמלאות הרכב. אנחנו יודעים לספק את כל עבודות החשמל לרכב שתזדקקו להם ובכל דגם של רכב פרטי שיש לכם

5. גרירה וחילוץ – נתקעתם בכביש עם הרכב? לא מניע לכם הרכב בבוקר? בשביל זה אנחנו כאן! שירותי חילוץ וגרירה של רכבים עם בעיות טכניות. את הרכב שלכם נגרור אליכם הביתה, או אלינו למוסך להמשך טיפול. שם נטפל בהם בהקדם האפשרי ונחזיר אתכם לכביש כמה שיותר מהר והכל, במחירים הוגנים ובאחריות מלאה

6. מכונאות רכב כללית – שירותי מכונאות כללית לרכב שלכם, הכוללים טיפול בתקלות, אבחון תקלות מורכבות, החלפת רכיבים וחלקים ברכב שלכם וכל טיפול מקצועי טכני, הנדרש לרכב שלכם. כפי שתקראו בעמוד האודות שלנו, תגלו כי מוטי ניסים מחזיק במגוון רחב של הכשרות ותעודות בעולמות מקצועיים שונים בתחום התמיכה הטכנית לרכבים, כך שבמוסך מוטי ניסים, אתם מקבלים את כל המקצועיות והטיפולים הנדרשים, במקום אחד

7. שיפוץ והחלפת סטרטרים – אחת התקלות הנפוצות בעולם הרכבים, היא תקלה בסטרטר. אותו רכיב שאחראי להפעלת הרכב שלכם ולעיתים בוגד בנו ולא פועל? אנחנו נטפל בו עבורכם בצורה מקצועית. נדע לתקן אותו במידה ואפשר או להחליף אותו במידה ואין ברירה אחרת. והכל, במקצועיות והתמחות מלאה

שירותי מוסך

8. מצברים – מכירה, החלפה, תיקון או החייאה של מצברים, היא רק עוד אחת מההתמחויות שלנו. בדומה לסטרטרים, גם המצברים הם חלק הדורש לא מעט תשומת לב. הן בעקבות שימוש לא נכון (שכחה של אור דולק לדוגמה), והן בגלל בלאי טבעי של חלק זה. אצלינו תקבלו הצעה מעולה להחלפת המצבר שלכם וההחלפה? תתבצע במהירות ובמקום!

השאירו פרטים ונצור אתכם קשר בהקדם!