שירותי מוסך

טיפול באמבולייזר

טיפול מקצועי באייובילייזר

אבחון, טיפול ותיקון אימובילייזר במוסך מוטי ניסים

האימובילייזר (קודן) הוא אמצעי מעולה לרכב שלנו. בזכותו ומאז המצאתו, הפריצה לרכבים נעשתה מורכבת יותר. הקוד הסודי להתנעת הרכב שלכם, שומר עליכם מפני פריצות וגניבות, אז לא כדאי לשמור אותו כתוב ברכב או אפילו על צרור המפתחות.

שמרו אותו במקום בטוח והכי טוב, לזכור אותו ולא לרשום. עם כל היתרונות של המובילייזר, כמו כל חלק ברכב שלנו, גם הוא יכול להתקלקל ולתקוע אותנו בלי יכולת להתניע את הרכב.

האימובילייזר לא תקין?

אם אתם מכניסים את הקוד הנכון שלכם מספר פעמים והוא לא מתקבל, או שהקודן שלכם כלל לא מגיב, כנראה שיש בו תקלה ושהגיע הזמן לבדוק את האימובילייזר שלכם על ידי איש מקצוע אמין במוסך ולפתור את התקלה.

תקלה באימובילייזר מתקנים במוסך ניסים

תקלות במערכת הקודן, יכולהלנבוע משלל סיבות מגוונות, אבל בסופו של דבר, ניסיון לפתור את הבעיה בעצמכם, או ניסיון לנתק את האימובילייזר לבד, יכול לפגוע לכם משמעותית במערכות הנמצאות סביבו ולעלות לכם בסופי של דבר, הרבה יותר. לכן, בכל בעיה באימובבילייזר שלכם, תנו לאיש מקצוע לטפל בבעיה, להחליף או לתקן את האימובילייזר שלכם ותהיו רגועים, שאחרי הטיפול תוכלו להמשיך ולהנות מהרכב שלכם ומהגנה מעולה נגד גניבת הרכב. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל בעיה שיש לכם בקודן והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בטיפול מסור ואיכותי.

ניתוק אימובלייזר עם עלוקה – מאזדה 3 מודל 2009

השאירו פרטים ונצור אתכם קשר בהקדם!