הכנת רכבים לטסט

הטסט לרכב מתקרב? אין סיבה לחשוש!

אחת לשנה, אנחנו, בהתאם להנחיות החוק, מחויבים להעביר את הרכב שלנו טסט. מבחן מקצועי, במכונים מורשים לטובת הפעילות, לבדיקת תקינות הרכב.

מטרת ביצוע הטסט לרכב שלנו, היא בכדי לוודא כי כל הרכבים הנוסעים בכביש, הינם תקינים במידה מספקת ואינם מהווים סיכון לנוהגים בהם או לאנשים הנוסעים או הולכים בסביבתם.

שירותי מוסך

מתי יש להגיע לעשות טסט לרכב?

אחת לשנה. על פי חוק, כל רכב מלבד ברכבים שתיכף נפרט עליהם, זקוקים לטסט רשמי אחת לכל 12 חודשים. אך לפני שאתם מפנים את הזמן היקר שלכם, כדי להגיע למכון מורשה בכדי לעבור טסט, חשוב שתדעו, במידה ואתם הבעלים הגאים של רכב חדש, יש לכם פטור מטסט בשנה הראשונה (עדיין תצטרכו לשלם את אגרת הטסט, אך לא תצטרכו להעביר את הרכב את הבדיקה הטכנית). לעומת זאת, אם בבעלותם רכב ישן יותר אשר יצא לשוק מעל ל – 19 שנים, על פי חוק, עליכם להעביר את הרכב טסט, פעמיים בשנה

אז אחרי שכבר סיכמנו שחבל להגיע למוסך ללא הכנה מראש. זה הזמן לספר לכם על השירות שלנו הכולל הכנת רכבים לטסט בראשון לציון והסביבה.

מה כולל השירות שלנו?

שירות ההכנה לטסט שאנו במוסך מוטי ניסים מציעים, הוא שירות בו עובד מקצועי מטעם המוסך, עובר ובודק את כל רשימת הבדיקות הנדרשת, ממש כמו בטסט ובודק כי הרכב שלכם יעבור את הבדיקות בהצלחה, על מנת למנוע מצב של כשלון בטסט וצורך לבצע טסט בפעם השנייה.

ומה קורה אם מוצאים בעיה ברכב?

במידה ושאיש המקצוע מטעם המוסך, ימצא ליקויים ברכב, הוא מתקן אותם לפני הגשת הכרב לטסט. הכנת הרכב לטסט היא לא חובה, אבל בהחלט כדאית. אם לא תעברו את הטסט לרכב, תאלצו לשלם אגרה נוספת ולהגיע לטסט שוב, לאחר טיפול בליקויים. לכן, מומלץ לבצע הכנה לטסט.

השאירו פרטים ונצור אתכם קשר בהקדם!